Ferrexpo - Головний спонсор

Правила конкурсів

ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

      ТОВ «ФК Ворскла» на сторінках соціальних мереж проводить конкурс «Вгадай рахунок – виграй квиток», період проведення конкурсу січень 2018 року - грудень 2018 року.

Умови конкурсу:

Пишіть у коментарях конкурсу свій прогноз, з яким рахунком закінчиться матч, вказаний на афіші та вигравай квиток на наступну домашню гру «ФК Ворскла»! Варіанти приймаються до початку гри! 

Кожен учасник який вгадає рахунок та виконає умови конкурсу – отримає квиток на домашню гру «ФК Ворскла»!

Умови отримання квитка:

Після визачення дати наступного домашнього матчу, що пройде на стадіоні "Ворскла" ім.О.Бутовського (м.Полтава, майдан Незалежності,16) всі учасники, які вгадали рахунок – отримають повідомлення з інформацією – Ви переможець!

Отримати свій виграш можна наступним чином:

  

  • написав в месенджер соціальних мереж ФК "Ворскла" свою електронну адресу (на яку шляхом листування – Ви отримаєте квиток в форматі pdf)

 

  • отримаєте слово-пароль з яким Вам потрібно буде звернутися на стадіон "Ворскла" ім.О.Бутовського - м. Полтава, майдан Незалежності 16, в фірмовий магазин «FAN and PLAY» (з понеділка по субота, кожного тижня поточного місяця з 11 год. до 13год.), та отримати свій квиток.

 

     Якщо у Вас виникають запитання, потрібно звернутися в месенджер соціальних мереж ФК "Ворскла" або відділ маркетингу та реклами (начальник відділу Олександр Васін) ТОВ «ФК «Ворскла» за адресою: м. Полтава, майдан Незалежності 16, телефон - 641-202

 

  Бажаємо удачі та вболіваємо разом!