Ferrexpo - Головний спонсор

ДЮФШ

Дитяча юнацька фізична школа ФК Ворксла

МІСІЯ

Велике починається з малого – проста життєва істина, яка у футболі простежується якнайкраще. Аби зростало дерево, попередньо в землю потрібно кинути зернятко. І потім роками доглядати, захищаючи від різного роду факторів впливу навколишнього середовища… 

Щоденно на телефони головного офісу футбольного клубу «Ворскла» лунають дзвінки батьків, чиї діти хотіли б займатися футболом на професійному рівні. Буває й навпаки, що саме мамі з татом більше, аніж самому хлопчикові, хочеться, що б там не було, віддати своє чадо до дитячо-юнацької школи. В принципі, обидва варіанти мають право на життя, і школа «біло-зелених» радо зустрічає всіх, у кого виникло бажання серйозно займатися грою номер один…

 

ХТО МИ

«Над входом до академії амстердамського «Аякса», який відомий в цілому світі, як одна з кращих шкіл для підготовки талановитих, є вивіска з гаслом, що «навчати важливіше, ніж перемагати». Ми також намагаємося керуватися цим правилом», - говорить завуч ДЮФШ ФК «Ворскла» Вадим Касимов. 

 

МЕТА

Щороку на поріг школи батьки приводять все більше й більше тих, у кого є потяг до занять спортом номер один. Ворскляни вже виховали чимало відомих футбольній Україні особистостей. І цей непереривний процес триває. Зростають нові об’єкти для занять, будуються міні-майданчики та закладаються повноцінні поля – усе для майбутніх поколінь. 

 

СЛОВО КЕРІВНИЦТВА

«Віднедавна ми проговорили й чітко визначили для себе пріоритети на майбутнє – будемо виховувати власну зміну, й кожен, хто зуміє заявити про себе не повен голос, матиме карт-бланш для того, аби з часом грати в головній футбольній команді області. Жодного сумніву в тому, що в місцевих вихованців більше прагнення, мотивації й відповідальності за результат. Ми обов’язково маємо сприяти їх становленню й розвитку не лише, як спортсменів, але й як особистостей. Відчуваючи величезну відповідальність за кожного, хто переступає поріг нашої школи, обіцяємо зробити все від нас залежне, аби майбутня зміна почувалася комфортно серед нашої великої дружньої родини під назвою футбольний клуб «Ворскла».   

 

ЦІЛЬ

…перші плоди, на згадуваному в пролозі дереві, стиглі та доглянуті, самі дадуть зрозуміти, коли їх можна споживати. Бачимо талант кожного, вчимо та розвиваємо те, що закладено природою, прагнемо об’єднати спільні зусилля в загальний результат на благо великої родини футбольного клубу «Ворскла» (Полтава). 

Записатися на селекційний відбір до ДЮФШ ФК «Ворскла» можна, попередньо зателефонувавши +38(067)572-56-88. 

 

Пам'ятаємо минуле. Усвідомлюємо сьогодення. Віримо в майбутнє!

ФК «Ворскла» (Полтава)