Ferrexpo - Головний спонсор

З питань розміщення реклами звертайтесь за номером телефону (066)2490905

 

Футбол- гра мільйонів, та номер один серед командних видів спорту. Чоловіки, жінки та діти завжди захоплювалися, захоплюються, та будуть захоплювалися цим видом спорту. Футбол на сьогодні є найкращим рекламним ринком, де будь-яка компанія України та світу може просувати свій товар чи послугу, використовуючи усі переваги унікальних рекламних інструментів.
Невпинно зростаюча популярність гри і клубів є сильним маркетинговим інструментом для рекламних компаній.
Реклама на футбольних матчах-це можливість використовувати футбольний клуб в якості середовища для здійснення своїх рекламних цілей.

Пропонуємо вам переконливі докази щодо доцільності розміщення реклами на футбольних матчах:
1.Футбол – номер один серед спортивних змагань;
2.Футбол має регіональні, національні та міжнародні діапазони;
3.Футбол забезпечує безперервність рекламних компаній протягом року;
4.Футбол є домінуючою темою в щоденній пресі та надає нові теми для розмов у щоденній базі ЗМІ;
5.Футбол надає ряд позитивних характеристик, таких як «колективна робота», «бойовий дух» або «витривалість»;
6.Футбол забезпечує «чисті» емоції;
7.Футбольне спонсорство можна планувати та оцінювати в кількісному і якісному вираженні;
8.Футбол високо цінується в соціумі;
9.Футбольні клуби є брендами з великим рівнем впізнаваємості.

Переваги партнерства з нами.

Футбольний клуб "Ворскла" - завжди перша та найвідоміша команда Полтавскої області яка входить до когорти найсильніших футбольних клубів України. Відвідуванність одного домашнього матчу від 5000 до 20000 тис. вболівальників. Ми вже більше 20 років виступаємо в Українській футбольній прем’єр-лізі разом з грандами українського футболу, та позиціонуємо себе як топовий футбольний клуб України. Доказом цього є завойовані командою кубки, медалі чемпіонату України, та виступи в Лізі Європи. Матчі за участю ФК «Ворскла» транслюють на загальнонаціональних Українських телеканалах "Футбол 1", "Футбол 2", "2+2", "УНІАН". Наші матчі дивиться величезна телеглядацька аудиторія (як Полтавці так і вболівальники команди суперника з іншого міста), а якщо ми граємо проти грандів чемпіонату України або в єврокубках то аудиторія телелеглядачів поширюється й за межі України. Телетрансляції наших матчів дають змогу вашій компанії охопити телеглядацьку аудиторію всієї України. Всім давно відомо,що футбол-це гра мільйонів, і армія вболівальників цієї гри збільшується щодня.
Все це є доказом того що будь-яка компанія яка є партнером нашого футбольного клубу, отримує прямий контакт зі своєю цільовою аудиторією яка щоденно зростає.                                                                             

 

 

Рекламні LED-панелі покажуть вашу  рекламу на телебаченні України.

Футбольний клуб «Ворскла» Полтава пропонує Вам розмістити Вашу рекламу на нашому стадіоні «Ворскла» (реламні LED-борди біля футбольного поля на яких буде розміщена ваша реклама). Всі глядачі на стадіоні та телеглядачі по всій Україні відтепер зможуть побачити вашу рекламу під час перегляду домашніх футбольних матчів за участю ФК "Ворскла". Адже коли ми граємо проти команди з іншого міста і йде транляція по телебаченню, то цей матч дивляться на екранах як тисячі полтавців так і тисячі вболівальників команди суперника, тому в результаті ви отримуєте багатотисячну публіку перед очима якої відображається рекламна LED-панель з логотипом або назвою вашої компанії, а якщо у вас інтернет-ресурс то вашої веб-адреси. Рекламні LED-панелі- це ексклюзив по категорії рекламної діяльності, вони розміщені навколо футбольного поля, та доносять вашу рекламу до сотень тисяч телеглядачів України. LED-панелі навколо футбольного поля забезпечують вашій рекламі максимальний ефект присутності на футбольному матчі, який конвертується в контакти з сотнями тисяч телеглядачів, що дивляться матч по телевізору, та до вболівальників на стадіоні.

ПРИКЛАД 1

b_1140_630_16777215_00_images_DSC_2874.jpg

ПРИКЛАД 2

 b_1140_630_16777215_00_images_reklama_DSC_0027_1.jpg

 ПРИКЛАД 3 (Рекламна LED-панель перед вболівальниками на трибунах та перед камерою офіційного ТВ мовника)

b_1140_630_16777215_00_images_reklama_DSC_2373_1.jpg

ПРИКЛАД 4 (Рекламна LED-панель перед вболівальниками на трибунах та перед камерою офіційного ТВ мовника)

b_1140_630_16777215_00_images_reklama_DSC_1270_1.jpg

 

Ваша реклама для глядачів на стадіоні.

Домашні матчі футбольного клубу "Ворскла" відвідують тисячі вболівальників. Всі вболівальники на стадіоні можуть стати вашими потенційними
клієнтами побачивши вашу рекламу.
Існують такі варіанти розміщення вашої реклами для глядачів на нашому стадіоні:  

Рекламні баннери які розташовані навпроти всіх секторів стадіону;

ПРИКЛАД 1

ПРИКЛАД    

ПРИКЛАД 2

pryklad_2.jpg

 

           Ваші рекламні палатки для передматчевих промоакцій;

           Флагштоки;

           Кабінки для запасних гравців що знаходяться навпроти центральних секторів стадіону де сидять тисячі вболівальників.

 

 

 Зовнішня реклама по периметру стадіону «Ворскла»

Ми пропонуємо Вам розмістити зовнішню рекламу (рекламний банер) по периметру стадіону «Ворскла», де висока пішохідна та автомобільна прохідність можливо ваших майбутніх клієнтів. Розміщення реклами у нас, надає Вашій компанії суттєвої переваги перед Вашими конкурентами. Ми маємо можливість запропонувати вам різні варіанти розміщення ваших рекламних банерів у нас на стадіоні.

ПРИКЛАД 1

pryklad_4.jpg    

ПРИКЛАД 2

pryklad_5.jpg

 

ПРИКЛАД 3

priklad_7.jpg

 


Реклама на післяматчевих прес-конференціях

Пропонуємо вам розмістити вашу рекламу в місцях проведення післяматчевих пресконференцій з тренерами команд та в місцях організації інтерв'ю з футболістами.

  • Конференцзал (банер-фон, тейбл-тент, флагштоки, інше);
  • Мікс-зона (банер-фон).

 

Ваша реклама на формі нашого футбольного клубу

Велика кількість всесвітньовідомих компаній як в Україні так і в усьому світі для підтвердження свого бездоганного статусу та для PR розміщують логотипи своїх брендів на формі футболістів різних футбольних клубів. Ми пропонуємо вам Вам розмістити логотип свого бренду на формі наших футболістів. На протязі всьго футбольного матчу футболісти крупним планом потрапляють під обь'єктиви телевізійних камер, і таким чином логотип вашого бренду який розміщений на футбольній формі буде з'являтися перед очима десятків, сотен тисяч або навіть мільйонів телеглядачів. Також ваш логотип буде фігурувати після матчу в різних друкованих засобах массової інформації (газети, журнали) та на відомих спортивних інтернет-ресурсах де будуть опубліковані післяматчеві новини та інтерв'ю з нашими футболістами.

 

Поліграфічна реклама

Пропонуємо вам размістити логотип вашої компанії на футбольних білетах що продаються на домашні матчі нашої команди. А якщо вас цікавить роздача ваших рекламних листівок всім глядачам на стадіоні, тоді звертайтесь до нас. Кожен вболівальник який купив білет на матч отримає разом з білетом і вашу рекламну листівку.

 

Ваша реклама на нашому сайті та в соціальних мережах.

Ваша реклама на нашому офіційному сайті - це ефективний сучасний рекламний інструмент. Наш сайт щоденно відвідує багатотисячна армія вболівальників, яка зможе побачити ваш рекламний банер, що розміщений у нас на сайті, та перейти по цьому банеру на ваш інтернет-ресурс. Також пропонуємо до вашої уваги наші соцмережі та ютуб канал де ви також маєте можливість себе прорекламувати.

 

Ваша реклама на наших клубних автобусах.

Пропонуємо вам розмістити логотип вашої компанії на наших клубних автобусах. Наші команди від основної до юнацької грають з командами які мешкають в різних містах України, тому наші  гравці їздять на виїздні матчі до наших суперників в різні міста України на наших клубних автобусах.  Ваш логотип буде візуально запам'ятовуэмим як в Полтаві так і по всій Україні. 

 

 З питань розміщення реклами звертайтесь в відділ маркетингу та реклами ФК "Ворскла" за номером телефону +380662490905