Ferrexpo - Головний спонсор

Ресторан «Ворскла»

Previous Next

Прокинулись рано-вранці, й з купою нових ідей, викладених на аркуші формату A-4 кинулися до офісу, можливо, не встигнувши навіть випити ранкової кави? Так, мабуть, розпочинається ранок багатьох містян. Але креативити на голодний шлунок навряд чи вдасться упродовж дня, тому обов’язково потрібно підкріпитися для підвищення мозкової та фізичної активності. Відтепер у цьому вам готовий сприяти ресторан «Ворскла», що знаходиться на другому ярусі однойменного стадіону, в самісінькому серці Полтави! Кілька видів смачних комплексних обідів, як то кажуть, на будь-який гаманець, готує для вас той самий персонал ресторану, який виконує замовлення навіть для вимогливих футболістів. З 12:00 вас вже чекатимуть за добре знайомою адресою – Майдан Незалежності, 16. Окрім того, як і раніше, менеджери індивідуально обговорять з відвідувачами святкове меню для урочистостей з будь-якого приводу.

Помірні ціни та високий рівень сервісу створять для вас по істині комфортну атмосферу, й ви обов’язково захочете повернутися сюди ще.

Графік роботи ресторану «Ворскла» - з 12 до 23 години щоденно. Спробуйте одного разу, й візьміть за правило харчуватися смачно та недорого щодня!