Ferrexpo - Головний спонсор

Фірмовий магазин Fan&Play

Previous Next

У фірмовому магазині футбольного клубу «Ворскла» Fan&Play вас чекає найширший вибір товарів і сувенірів на будь-який смак. Вам там запропонують все, що стосується полтавського клубу: від ігрових футболок до ручок, від екіпіровки команди до вимпелів. У фан-шопі представлені фірмові речі відомих на весь світ брендів: Nike і Joma, в кольорах «Ворскли», Української національної збірної, і не тільки. Від тапочків і рушників, до пуховиків.

Футбольні бутси, футболки, гетри, штани, куртки, шапки, тренувальні і парадні спортивні костюми, а також багато інших корисних речей. Крім того, Fan&Play регулярно оновлює асортимент відповідно до сезону і новими віяннями в спортивній моді. Якщо Ви хочете купити якусь новинку - вам в Fan&Play! Крім оригінальної ігрової форми, в магазині можна купити репліку.

«Рози» і повсякденні шарфи в кольорах клубу, чашки, ручки, вимпели і так далі. Fan&Play також може запропонувати ВІП-сувеніри і велику дитячу колекцію. У магазині можуть підібрати одяг з символікою «Ворскли», як для немовляти, так і для підлітків. М'які іграшки - талісман клубу рись Ворскленятко різних розмірів. Багато атрибутики і в машину - для автолюбителів.

Магазин також працює під замовлення. Fan & Play може одягнути і екіпірувати команди, зробити нанесення на футболці протягом 15-25 хвилин. У магазині проводять регулярні акції: автограф сесії гравців, і діє система знижок - ціни абсолютно не зачіпають споживача.

Отже, ласкаво просимо в Fan & Play, уважні і привітні продавці-консультанти допоможуть вам розібратися у всій різноманітності продукції.

Крім того, на офіційному сайті футбольного клубу «Ворскла» в розділі «Комерція» ви знайдете докладний опис асортименту магазину, і зможете придбати що-небудь, не відриваючись від комп'ютера.